logo 6e torneig basquet centre catolic lh

6è Torneig del Bàsquet Centre Catòlic

Categoria Cadet

Masculí (Cadet)

Equips participants:

Centre Catòlic, B.C. Tecla Sala, C.B. Bellvitge, C.B. L’Hospitalet

Resultats fase prèvia

Día Hora Pista Equips Resultat
28/12
28/12
28/12
28/12
28/12
28/12

Classificació

Equip G P P/F P/C Punts
Centre Catòlic
C.B. L'Hospitalet
C.B. Bellvitge
B.C. Tecla Sala

3r i 4rt Lloc

Día Hora Pista Equips Resultat
29/12

Final

Día Hora Pista Equips Resultat
29/12

Femení (Cadet)

Equips participants:

Centre Catòlic, C.B. Sant Josep Obrer, Unió Esportiva Mataró, Dominiques Barcelona

Resultats fase prèvia

Día Hora Pista Equips Resultat
28/12
28/12
28/12
28/12
28/12
28/12

Classificació

Equip G P P/F P/C Punts
Centre Catòlic
C.B. Sant Josep Obrer
Unió Esportiva Mataró
Dominiques Barcelona

3r i 4rt Lloc

Día Hora Pista Equips Resultat
29/12

Final

Día Hora Pista Equips Resultat
29/12

Categoria Mini

Masculí

Equips participants:

Centre Catòlic, C.B. L’Hospitalet, BAM, AESE

Resultats fase prèvia

Día Hora Pista Equips Resultat
28/12
28/12
28/12
28/12
28/12
28/12

Classificació

Equip G P P/F P/C Punts
Centre Catòlic
C.B. L'Hospitalet
BAM
AESE

3r i 4rt Lloc

Día Hora Pista Equips Resultat
29/12

Final

Día Hora Pista Equips Resultat
29/12

Femení

Equips participants:

Centre Catòlic, C.B. Sant Josep Obrer, AESE, Claret LLops

Resultats fase prèvia

Día Hora Pista Equips Resultat
28/12
28/12
28/12
28/12
28/12
28/12

Classificació

Equip G P P/F P/C Punts
Centre Catòlic
C.B. Sant Josep Obrer
AESE
Claret Llops

3r i 4rt Lloc

Día Hora Pista Equips Resultat
29/12

Final

Día Hora Pista Equips Resultat
29/12

Categoria Pre-Mini

Masculí

Equips participants:

Centre Catòlic, Unió Esportiva Mataró, SESE, BAM, AESE, C.B. L’Hospitalet

Resultats fase prèvia

Día Hora Pista Equips Resultat
27/12
27/12
27/12
27/12
27/12
27/12

Classificació

Equip G P P/F P/C Punts
Centre Catòlic
C.B. L'Hospitalet
U.E. Mataró
SESE
BAM
AESE

3r i 4rt Lloc

Día Hora Pista Equips Resultat
27/12

Final

Día Hora Pista Equips Resultat
27/12

Femení

Equips participants:

Centre Catòlic, Unió Esportiva Mataró, SESE, C.B. Santfeliuenc

Resultats fase prèvia

Día Hora Pista Equips Resultat
27/12
27/12
27/12
27/12
27/12
27/12

Classificació

Equip G P P/F P/C Punts
Centre Catòlic
Unió Esportiva Mataró
SESE
C.B. Sant Feliuenc

3r i 4rt Lloc

Día Hora Pista Equips Resultat
27/12

Final

Día Hora Pista Equips Resultat
27/12

Col·laboradors